Székesfehérváron a hatékonyabb állatvédelemért

Megosztás:

A Közös ügyünk az állatvédelem Alapítvány országjáró szakmai napjának következő állomása április 3-án Székesfehérváron zajlott, ahol a hatóságok, civil szervezetek és szakemberek közösen keresték a hatékonyabb állatvédelem kulcsait.

A rendezvény célja az állatvédelmi szereplők szorosabb együttműködésének elősegítése volt, valamint gyakorlati ötletekkel való ellátás a résztvevők számára. A szakmai napon elismert szakemberek osztották meg tapasztalataikat az állatvédelem különböző területeiről. Az esemény kiemelt fontosságú volt a hatósági, civil és szakmai szereplők közötti szorosabb együttműködés elősegítésében, amely hozzájárulhatott az állatok védelmének hatékonyabbá tételéhez.

A rendezvény előadói voltak Dr. Daróczi István Tamás LL.M. állatvédelmi szakjogász, az Országos Polgárőrség Szövetség Állatvédelmi Szakértői Testületének elnöke, Dr. Tóth Szabina DVM egzotikus és állatvédelmi szakállatorvos, a Tüskevár Vad- és Egzotikus Állatvédő Alapítvány alapítója, Dr. Deim Zoltán PhD. igazságügyi állatorvos szakértő, állatvédelmi szakállatorvos, Dr. Ádám Mónika LL.M. környezetvédelmi és állatvédelmi szakjogász, Dr. Kotora Noémi DVM állatvédelmi szakállatorvos, hatósági állatorvos, Dr. Panker Máté DVM biológus és agrármérnök, a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal állatvédelmi osztályának szakértője, Dr. Balogh Mónika LL.M. jogász, rendőrtiszt, konduktor, általános iskolai tanító, állatvédelmi szakjogász, közgazdász, Dr. Nagy Csilla LL.M. közigazgatási szakvizsgával rendelkező jogász és állatvédelmi szakjogász, Dr. Frigyer László r. alezredes, az Országos Polgárőr Szövetség Kutyás Szolgálati és Állatvédelmi tagozatának általános elnökhelyettese, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója, Morva László r. alezredes, a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ Kutyavezető-képző és Állatfelügyeleti Főosztályának vezetője, Dr. Vörös Ferencné r. alezredes és Henyecz Tamás r. alezredes a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai.

A székesfehérvári esemény lehetőséget biztosított a vármegye állatvédelmi szereplői számára, hogy megosszák egymással tapasztalataikat, megerősítsék a civil, hatósági és szakmai együttműködéseket, valamint közösen dolgozzanak a hatékonyabb állatvédelem megvalósításán, hozzájárulva ezzel a tudatosság növeléséhez és a fenntartható megoldások kereséséhez a jövőben.

Megosztás:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük